فیلیوس

چه قابلیت های جدیدی قرار است اپل واچ را خارق العاده کند؟

قابلیت های آینده اپل واچ iWatch ساعت هوشمند اپل فیلیوس filioos

صبح، هنگامی که می خواهید به سر کار خود بروید اپل واچ خود را به دست کرده و به محل کار حرکت می کنید. در راه ساعت دلبندتان را با هنزفری وایرلس خود جفت کرده و آهنگ مورد علاقه تان را از طریق ساعت انتخاب کرده و از گوش دادن به آن لذت می برید. پس از انتخاب آهنگ، به اپلیکیشن قدم شمار ساعت مراجعه می کنید و تعداد قدم هایی که تاکنون برداشته اید را مشاهده می کنید. در این حین گوشی شما زنگ می زند و با ساعت خود به آن پاسخ داده و مشغول مکالمه می شوید. اینها تنها بخشی از قابلیت های اپل واچ هستند. با این حال مهندسان شرکت اپل قرار است در آینده نزدیک، قابلیت های دیگری نیز به این گجت هوشمند اضافه کنند. در این قسمت از فیلیوس به این سوال پاسخ می دهیم که چه قابلیت های جدیدی قرار است به ساعت هوشمند اپل یا همان اپل واچ اضافه شود. با ما همراه باشید.

یکی از سوالاتی که ممکن است به ذهن کاربران بیاید آن است که کوپرتینونشین‌ها قصد دارند در آینده چه قابلیت‌های جدیدی را به اپل واچ در حوزه‌ی سلامت و تندرستی اضافه کنند؟ در اصل آینده‌ی ساعت هوشمند اپل ازنظر ردیابی سلامت و تندرستی به چه سمتی حرکت خواهد کرد؟

کوین لینچ، معاون بخش فناوری اپل معتقد است، با وجودی که در حال حاضر نیز اپل واچ از قابلیت‌های بسیار خوبی برخوردار است، گجت پوشیدنی اپل هنوز در ابتدای راه قرار دارد. وی معتقد است:

در حال حاضر ساعت هوشمند اپل قابلیت‌های خوبی دارد که می‌تواند برای کاربران مفید باشد. اطلاعاتی که اپل واچ از پایش ضربان قلب ارائه می‌دهد، داده‌های خوبی هستند. با قابلیت‌های مانیتورینگ موجود در اپل واچ می‌توان اطلاعاتی درمورد فیبریلاسیون دهلیزی دراختیار داشت. طرح‌های توسعه‌ای بسیاری در این حوزه وجود دارد که می‌توانیم در ادامه روی آن کار کنیم.

وی در ادامه افزود:

همچنین سایر حوزه‌های مربوط به سلامت از جمله سلامت شنوایی، حوزه‌های سلامت مربوط به بانوان و سلامت قلب، از جمله مواردی است که اپل به آن‌ها توجه ویژه‌ای نشان می‌دهد. شاید در این مسیر بتوانیم ابزارهای جدیدی توسعه دهیم و به بازار عرضه کنیم. ولی همان‌طور که گفته شد، هنوز در ابتدای راه هستیم. موضوعات بسیاری مورد توجه ما است و باید کارهای زیادی انجام دهیم. اما یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در مورد آن فکر می‌کنیم و جزو استراتژی‌های خود قرار داده‌ایم آن است که از بین تمامی حوزه‌های مربوط به سلامت، کدام‌یک بیش از بقیه برای کاربران کاربردی است و بهتر است روی توسعه‌ی کدام‌یک زمان و انرژی بگذاریم؟

ویلیامز در ادامه‌ی صحبت‌های خود افزود که اپل در حوزه‌ی توسعه‌ی فناوری‌های مربوط به سلامت، به محدودیت‌ها نمی‌اندیشد و سعی دارد موانع را از سر راه خود بردارد. کوپرتینونشین‌ها قصد دارند بیشترین و موثرترین حضور را در این حوزه رقم بزنند. وی در آخر اضافه کرد: “ما قصد داریم در این مسیر حرکت کنیم و باید ببینیم این سفر ما را به کجا خواهد رساند.”

فیلیوس

برق قدرت

دیدگاه‌ها

*
*

  کردانی پاسخ

  سلام خیلی ممنون

   فیلیوس پاسخ

   سلام دوست عزیز
   ممنون از همراهی گرم شما