معرفی ۱۰ عنوان از بهترین بازی های ایکس باکس وان Xbox One تا سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های ایکس باکس وان best xbox one games فیلیوس filioos

دلایل زیادی وجود دارد که چرا این عناوین در لیست بهترین بازی های ایکس باکس وان Xbox One ما قرار گرفته اند. آنها در زمینه بازی های داستان پردازی ، چند نفره یا گرافیکی بسیار زیبا هستند. این ها عناوینی هستند که باعث خرسندی شما از خرید ایکس باکس وان می شوند و طی سال های گذشته بیش ترین فروش را داشته اند.  تا آخر این مطلب هم با فیلیوس همراه باشید.

۱۰- Halo 5: Guardians

بهترین بازی های ایکس باکس وان Halo 5 Guardian فیلیوس filioos

بازی Halo 5: Guardians نام یک بازی بسیار هیجان انگیز تیراندازی است که برای Xbox One طراحی شده است. یکی از ویژگی‌های این بازی این است که در صورت مجروح شدن یکی از افراد، سایر اعضای تیم در فرصتی محدود می‌توانند او را احیا کنند و به بازی برگردانند. حرکت‌های جدیدی هم به این نسخه از بازی اضافه شده که باعث شده تا این بازی در میان بهترین بازی های ایکس باکس وان قرار بگیرد. حرکات مانند سرعت بسیار بالا، فرود پرشتاب از هوا به زمین، توانایی گرفتن لبه‌ها و پریدن از روی آن‌ها و قابلیت سر خوردن و فرار از تیرباران دشمن روند مبارزه را متفاوت‌تر و هیجان انگیزتر کرده است.

نام بازی

Halo 5: Guardians

شرکت سازنده

Xbox Game Studios

تاریخ انتشار

October 27, 2015

پلتفرم

Xbox One

امتیاز فیلیوس

۹/۱۰

رده‌ی سنی

+۱۸

۹- Grand Theft Auto V

بهترین بازی های ایکس باکس وان Grand Theft Auto V فیلیوس filioos

بدون شک بازی Grand Theft Auto V یکی از بهترین بازی های xbox one است. شاهکاری که به نظر می‌رسد تا چند سال دیگر نیز بهتر از آن ساخته نخواهد شد. و مطمئناً از عناصری برخوردار است که تا چند سال آینده نیز هیچ بازی‌ای نمی‌تواند به آن‌ها دست یابد. راک استار تمام توان خود را در ساخت بازی Grand Theft Auto V به کار برده است. جزئیات، گرافیک فوق‌العاده، داستان عالی تنها گوشه‌ای از نقاط قوت این بازی هستند. علاوه بر این‌ها، ایده‌های ناب بسیاری نیز توسط راک استار در بازی عملی شده‌اند که هر کدام به نوبه خود تأثیر بسزایی در جذابیت بازی دارند.

نام بازی

Grand Theft Auto V

شرکت سازنده

Rockstar Games

تاریخ انتشار

۱۷ September 2013

پلتفرم

PS4, Xbox One,PC

امتیاز فیلیوس

۷/۱۰

رده‌ی سنی

+۱۸

۸- Fortnite Battle Royale

بهترین بازی های ایکس باکس وان Fortnite Battle Royale فیلیوس filioos

بتل رویال سبکی که این روز ها بسیار اسمش را می شنویم. جنگی یک به یک تا سر حد مرگ که در آخر تنها یک نفر حق زنده ماندن دارد. این سبک برای اولین بار در فیلمی ژاپنی به همین نام نشان داده شد که در آن گروهی از دانشجویان را در یک جزیره رها می کردند که این منطقه پر از انواع و اقسام تجهیزات نظامی و لوازم جانبی برای زنده ماندن بود. اگرچه بازی Fortnite Battle Royale برای دانلود رایگان است، در کنسول ایکس باکس وان برای بازی کردن آن نیاز به اشتراک پولی ایکس باکس لایو دارید. با این وجود، همچنان این بازی، جایگاهی ثابت در میان بهترین بازی های ایکس باکس وان دارد.

نام بازی

Fortnite 

شرکت سازنده

Epic Games

تاریخ انتشار

July 21, 2017

پلتفرم

PlayStation 4, Android, Nintendo Switch, Xbox One, iOS, Microsoft Windows, Macintosh

امتیاز فیلیوس

۸/۱۰

رده‌ی سنی

+۱۲

۷ – FIFA 20

بهترین بازی های ایکس باکس وان FIFA 20 فیلیوس filioos

الکترونیک آرتز در جدید‌ترین نسخه FIFA، تغییراتی را چه در حالت‌های بازی و چه در گیم‌پلی کلی آن اعمال کرده تا بتواند تجربه‌ای بهتر و جذاب‌تر در مقایسه با نسخه سال گذشته در اختیار طرفداران قرار بدهید. یکی از مهم‌ترین موارد جدید اضافه‌شده به بازی FIFA 20، بخش فوتبال خیابانی یا همان حالت ولتا است. در چند سال گذشته طرفداران زیادی خواستار اضافه‌شدن بخش فوتبال خیابانی به بازی بودند و امسال EA با تمام شدن حالت داستانی Journey تصمیم گرفت تا به‌نوعی ولتا را جایگزین آن کند و در کنار ارائه فوتبال همیشگی در زمین سبز چمن، بخش خیابانی را داشته باشد.

نام بازی

Fifa 20

شرکت سازنده

EA Vancouver

تاریخ انتشار

September 24, 2019

پلتفرم

PS4, Xbox One, PS3,Xbox360,PC,Nintendo

امتیاز فیلیوس

۸٫۲/۱۰

رده‌ی سنی

۶- Life is Strange

بهترین بازی های ایکس باکس وان Life is Strange فیلیوس filioos

Life is Strange عنوانی است متمایز در سبکی دوست داشتنی. همین نگرش متفاوت بازی به کنترل زمان و فاصله گرفتن از کیلشه های رایج سفر در زمان کافی است تا متوجه آبکی نبودن ایده های بازی شوید. ماجرا از این قرار است که شما بعنوان یک دختر عکاس وارد بازی می شوید. اما او در حین عکاسی متوجه می شود که دارای قدرت های عجیب و غریبی است!! و می تواند در هر محلی که برای عکاسی می رود، آینده و گذشته و اتفاقاتی که در آن محل رخ داده است را در آن محل ببیند. او کم کم تصمیم می گیرد که در گذشته تغییراتی ایجاد کند و آینده ی آن افراد را تغییر دهد. بنابراین شکی نیست که باید در لیست بهترین بازی های ایکس باکس وان جایگاهی برای این شاهکار در نظر بگیریم.

نام بازی

Life is Strange

شرکت سازنده

Dontnod Entertainment

تاریخ انتشار

January 29, 2015

پلتفرم

PS4, Xbox One, PS3,Xbox360,PC

امتیاز فیلیوس

۱۰/۱۰

رده‌ی سنی

۵- Assassin’s Creed Odyssey

بهترین بازی های ایکس باکس وان Assassins Creed Odyssey فیلیوس filioos

ویژگی های خاص این بازی حیرت انگیز باعث شده تا این بازی همیشه جایگاه ثابتی در میان لیست بهترین بازی های ایکس باکس وان ما داشته باشد. Assassin’s Creed Odyssey از همان دقایق اول تفاوت خود را نسبت به سایر نسخه‌های بازی به رخ می‌کشد. داستان بازی اما اینبار تفاوت بزرگی با گذشته دارد.

مانند بسیاری از بازی‌های نقش‌آفرینی قابلیت انتخاب دیالوگ به Assassin’s Creed Odyssey نیز اضافه شده است و از قضا تاثیرات تلخ و شیرینی را روی روند داستان و سرنوشت برخی از شخصیت‌ها می‌گذارد. خوشبختانه باید بگوییم به شکلی شگفت انگیز، گویی که ویژگی انتخاب دیالوگ نیمه‌ی گم‌شده‌ی مجموعه‌ی اساسینز کرید بوده و به خوبی با بدنه‌ی این اثر هماهنگ شده است. همین ویژگی هم باعث شده تا برای نخستین بار شاهد چند پایان متفاوت برای بازی باشیم.

نام بازی

Assassin’s Creed Odyssey

شرکت سازنده

Ubisoft

تاریخ انتشار

October 2, 2018

پلتفرم

PS4, Xbox One,Nintendo,PC

امتیاز فیلیوس

۹/۱۰

رده‌ی سنی

+۱۷

۴- Battlefield v

بهترین بازی های ایکس باکس وان Battlefield v فیلیوس filioos

سری بازی‌های Battlefield از دیرباز به عنوان یکی از سردمداران و مدعیان ژانر شوتر اول شخص از نوع نظامی، همیشه حرف‌های جدیدی برای گفتن داشته و رقابت آن با مجموعه Call of Duty، هیجان و جنگ پر سر و صدایی را سال‌هاست در جامعه‌ی گیمینگ دنیا یدک می‌کشد. بازی Battlefield v به عنوان یکی از بهترین بازی های ایکس باکس وان پتانسیل‌های جالبی را یدک می‌کشد. لحظات لذت‌ بخشی را می‌توانید در آن داشته باشید، بخش چند نفره‌ی آنلاین همچنان آتشین و شلوغ است و شما را ساعت‌ها به خود مشغول می‌کند اما، اما به هر روشی که بتواند هر از چند گاهی حرص‌تان را در می‌آورد!!

نام بازی

Battlefield v

شرکت سازنده

EA DICE

تاریخ انتشار

November 20, 2018

پلتفرم

PS4, Xbox One,PC

امتیاز فیلیوس

۷/۱۰

رده‌ی سنی

+۱۷

۳- Call of Duty: Black Ops 4

بهترین بازی های ایکس باکس وان Call of Duty Black Ops 4 فیلیوس filioos

رتبه سوم لیست بهترین بازی های ایکس باکس وان هم می رسد به بازی هیجان انگیز Call of Duty: Black Ops 4. برخی بازی‌ها آنقدر برای‌مان خاطره‌انگیز و دوست‌داشتنی هستند که حتی اگر گاهی عملکرد پر و فراز و نشیبی هم داشته باشند، باز بتوانیم برای انتشار سالیانه آن‌ها لحظه‌شماری کنیم و سری کالاف دیوتی هم یکی از همین مجموعه‌ها است.

مجموعه‌ای قدیمی که بارها، ما را به دل نبرد‌هایی فراموش‌نشدنی برده و این بار در آخرین ایستگاهش تا به امروز، به Call of Duty: Black Ops 4 رسیده است. تجربه‌ای که البته در مقایسه با نسخه‌های قبلی مجموعه، تغییرات زیادی داشته و آن را تبدیل به یکی از بهترین بازی های ایکس باکس وان کرده است.

نام بازی

 Call of Duty: Black Ops 4

شرکت سازنده

Treyarch

تاریخ انتشار

October 12, 2018

پلتفرم

PS4, Xbox One, PS3,Xbox360,PC,Nintendo

امتیاز فیلیوس

۸٫۵/۱۰

رده‌ی سنی

+۱۸

۲- The Witcher 3: Wild Hunt

بهترین بازی های ایکس باکس وان The Witcher 3 Wild Hunt فیلیوس filioos

و اما رتبه دوم لیست بهترین بازی های ایکس باکس وان به یکی از جذاب ترین بازی های بخش داستانی تعلق می گیرد. یعنی The Witcher 3: Wild Hunt. اصولا در توسعه بازی های نقش آفرینی توجه به جزئیات مهم ترین فاکتور است. و هدف اصلی این ژانر هم غرق کردن بازیکنان در یک دنیای غنی است. The Witcher 3: Wild Hunt به طرز دیوانه کننده ای این مسئله را پشت سر می گذارد و نه تنها طرفداران و بازیکنان از آن لذت می برند، بلکه عناوین بزرگ این سبک را به چالش می کشد.

دنیای Wild Hunt بسیار بزرگ و مملو از موجوداتی است که بسیار زیاد هستند و با ارتباط با آن ها در هر گوشه از این جهان داستان و ماجرایی را خلق می کنید. صدها ماموریت و فعالیت مختلف در تمامی آن پراکنده شده اند و وقتی در میان همه این داستان ها قرار می گیرید، نمی دانید که از کجا شروع کنید!

نام بازی

The witcher3

شرکت سازنده

CD Projekt

تاریخ انتشار

May 19, 2015

پلتفرم

Microsoft Windows, PlayStation 4, and Xbox One

امتیاز فیلیوس

۸/۱۰

رده‌ی سنی

+۱۴

۱- Red Dead Redemption 2

بهترین بازی های ایکس باکس وان Red Dead Redemption 2 فیلیوس filioos

این شما و این هم رتبه نخست لیست بهترین بازی های ایکس باکس وان !!!! چه چیزی می‌تواند لذت‌بخش‌تر از یک داستان ناب در غرب وحشی، آن هم در حالی که سال‌های متمادی داستان درخوری در این جهان دوست‌داشتنی تحربه نکرده‌ایم باشد؟ و چه شرکتی بهتر از راک‌استار که مجددا مثل ۸ سال قبل، روایت فوق‌العاده دیگری برای ما بسراید؟ بگذارید در همین جا خیالتان را بابت نبود کوچکترین مشکلی در داستان و روایت بازی راحت کنم; داستان بازی Red Dead Redemption 2 بدون شک جزء ۳ داستان برتر نسل است.

نام بازی

Red dead redemption 2

شرکت سازنده

Rockstar Games

تاریخ انتشار

October 26, 2018

پلتفرم

PS4, Xbox One

امتیاز فیلیوس

۱۰/۱۰

رده‌ی سنی

+۱۸

در پایان باید بگوییم برای تهیه این لیست از علاقه و سلیقه شخصی خود استفاده نکرده ایم. بلکه با در نظر گرفتن نظرسنجی های مختلف و معتبر خصوصا در وبسایت های شناخته شده و معتبر بازی و سرگرمی این لیست تهیه شده است. به نظر شما چه بازی ای در این لیست از قلم افتاده است؟ خوشحال میشویم اگر پیشنهاد شما را در بخش نظرات ببینیم…

دیدگاه‌ها ۶

*
*

  اکبر پاسخ

  ممنون از شما

   فیلیوس پاسخ

   ممنون از شما دوست عزیز که با نظرات خوبتون از ما حمایت می کنید.
   در ضمن، مدام این صفحه رو دنبال کنید چون ویدئوهای مربوط به هر بازی رو هم قراره که به این پست اضافه کنیم!!

  علی پاسخ

  لطفا ویدیوی هر بازی را بزارید

   فیلیوس پاسخ

   سلام دوست عزیز
   در اولین فرصت ویدئوهای هر بازی در سایت قرار می گیرند.

  محمد عرفان قاسمی پاسخ

  رد دد شاهکاره هم تو Ps4 و هم توی X box one کولاک کرده.راستی یه سوال داشتم برای Ps4 راچت وکلانک بهتره یا اساسین کرید ادیسه؟

   فیلیوس پاسخ

   حقیقتش من خودم اساسین رو ترجیح میدم
   ولی باز سلیقه ها متفاوته