معرفی بهترین فیلم های اکشن تا سال ۲۰۲۰ که آدرنالین خونتان نیفتد!!

بهترین فیلم های اکشن فیلیوس filioos

هیجان، اضطراب، کشتن و کشته شدن!! به این دلیل است که ما به سینماها می رویم تا شاهد اتفاقات بزرگ ، شگفت انگیز ، غیرممکن و پرهیجان بزرگ باشیم. همیشه دیدن این فیلم ها باعث افزایش آدرنالین در وجود هر فردی می شود. به همین دلیل سالانه تعداد بسیار زیادی فیلم اکشن به نمایش ساخته می شود. در حالی که بسیاری از آنها مطمئناً رضایت بخش هستند ، تنها تعداد معدودی از آن ها، به طور همزمان ترکیبی از یک داستان عالی ، شخصیت های فراموش نشدنی و تسلط فنی بی نظیر در جلوه های ویژه هستند. در ادامه این مطلب تعدادی از بهترین فیلم های اکشن را برای شما عزیزان تهیه کرده ایم تا هرگاه احساس کردید نیاز به کمی هیجان دارید به سراغ این فیلم ها بروید. پس اگر می خواهید آدرنالین خونتان را بالا ببرید تا انتهای این مطلب از فیلیوس با ما همراه باشید.

۵- Baby Driver 2017

Baby Driver یکی از بهترین فیلم های اکشن در چند سال اخیر است که همه می توانند از ان لذت ببرند. هرچند دارای پیچیدگی ها و پیچ و خم های معمول نسخه های کلاسیک این ژانر نیست، اما به اندازه کافی برای نگه داشتن بیننده شگفتی و سورپرایز دارد.عاشقانه ای زیبا در فیلم وجود دارد ، عاشقنه ای که شیرینی اش درست به اندازه است و انقدر شِکَرش زیاد نمی شود که دل مان را بزند. صحنه های تعقیب و گریز برای اولین بار بعد از مدت ها تا جایی که یادمان می اید، به جای انکه خسته کننده و تکراری باشند ، جذاب از آب در امده اند. شدیدا توصیه می کنم برای یک بار هم که شده این فیلم را تماشا کنید. پشیمان نمی شوید!!

۴- Spectre 2015

«اسپکتر» سنتی ترین فیلم از مجموعه باندهای با بازی دانیل کریگ است. گرچه ابزارهایی که در آن به کار رفته اند کمی سبکتر هستند. اما از نظر موارد دیگر از جمله وجود عنبیه باز شونده و… کم و کاستی ندارد. با شروع فیلم، ام (رالف فینس) و مانی پنی (نائومی هریس) داخل دفتر هستند و کیو (بن ویشاو) در آزمایشگاه است. ۰۰۷ در مکزیکوسیتی مشغول تعقیب یک قاتل است. تحقیقاتش، که توسط نکته ای توسط رئیس سابقش (جودی دنچ) تشویق میشود، او را به دنبال یک تهدید جهانی جدید میفرستند. رئیس سازمان اسپکتر فرانتز اوبرهاوزر (کریسوف والتز) است. اوبرهاوزر رابطه نزدیکی با باند دارد و به فکر انتقام است. در این قسمت باند باید پرده از حقیقت مربوط به اوبرهاوزر (که اصلاً طرفدارهای قدیمی باند را غافلگیر نمی کند) بردارد.

۳- Mission: Impossible – Fallout 2018

مگر می شود فهرست بهترین فیلم های اکشن را آماده کرد ولی فیلمی از مجموعه “ماموریت غیرممکن” در آن نباشد؟! دومین اثر نویسنده و کارگردان این فیلم یعنی «کریستوفر مک کواری» از سری فیلم های «ماموریت غیرممکن» (Mission Impossible) که مملو از صحنه‌های اکشن و سکانس‌های زد و خورد طولانی و پشت سر هم با حضور «تام کروز»ـی که کارهایی شبیه به کارهای واقعی(!) می‌کند آن هم در مرکز پاریس و لندن و علاوه بر آن مقاصدی بسیار دورافتاده و استفاده از هر نوع وسیله‌ی نقلیه‌ای که بتوانید نام ببرید است توانسته تا کاری که این گروه ۳ سال پیش با ساختن «ماموریت غیرممکن: جامعه‌ی سرکش»(Mission Impossible: Rogue Nation) کرده بودند را بهتر کند.

۲- Mad Max: Fury Road 2015

وقتی همه دنیا به بیابان تبدیل می‌شود، آب به کالای بسیار ارزشمندی تبدیل می‌شود. و وقتی که آزادی تنها از طریق سفرهای طولانی میسر می‌شود، بنزین نیز بهای زیادی می‌یابد. داستان فیلم کاملاً سرراست است: مکس راکاتانسکی (تام هاردی)، مرد تنهایی که در غم مرگ همسر و دخترش خرد شده است (رویدادهایی که در فیلم سال ۱۹۷۹ بیان شده‌اند)، به نیروهای امپراتور فیوریوسا (چارلیز ترون) می‌پیوندد تا با ربودن هر پنج همسر یک جنگ سالار (هیو کیز-بایرن) با وی بجنگد. با این حال، این جنگ سالار تمایلی ندارد تا به مادران بالقوه کودکانش اجازه دهد تا برای کشتن مکس و فیوریوسا بروند و آن‌ها را برمی گرداند. شاید بعضی چیزها پشت بیشتر مردها را بلرزانند، اما راکاتانسکی الکی به مکس دیوانه معروف نشده است.

۱- Edge Of Tomorrow

اگر پیش پرده یا حتی پوستر مربوط به «لبه فردا» را ملاحظه نکرده باشید، شاید جریان داستان لو برود: (و در مورد نام فیلم که اصلاً به عنوان شبیه نیست چه می‌گویید؟ انتخاب منبع اصلی، رمان علمی-تخیلی ژاپنی با عنوانی که به عبارت فوق العاده «تمام نیاز شما کشتن است / All You Need Is Kill» ترجمه می‌شود و تغییر آن به عنوانی تا این حد کلی را به هالیوود واگذار کنید.)

کیج برای مدتی شانس می‌آورد، اما از همان روز اول از نبرد جان سالم به در نمی‌برد، و اینجا است که وارد حالت شبه رؤیا می شویم، چون کیج بیدار می شود و می‌بیند روز قبل دوباره از سر گرفته شده است و وقایع آن تکرار می‌شوند. اگر کیج یک میمیک آلفای نادر را بکشد دیگر نمی‌میرد. او مجبور است رویداد‌ها را بار‌ها و بار‌ها زندگی کند که برای کیج امکان کسب مهارت‌های جنگی فوق العاده و توانایی پیش بینی دقیق ترتیب رویدادها را فراهم می‌کند.

دیدگاه‌ها ۰

*
*