همه چیزی که باید در مورد اپل واچ Apple Watch تا ۲۰۲۰ بدانید

اپل واچ apple Watch ساعت هوشمند اپل فیلیوس filioos

با مقایسه اولین سری اپل واچ که در سال ۲۰۱۵ شد و جدیدترین نسخه آن، می‌توانیم ببینیم که این ساعت هوشمند در عرض فقط چند سال پیشرفت قابل توجهی داشته است. سری پنجم اپل واچ، چند ماه قبل عرضه شد و به اعتقاد بسیاری از کارشناسان، بهترین ساعت هوشمند موجود در بازار محسوب می‌شود.

چرا باید یک اپل واچ بخرید؟

در واقع هیچ اجباری وجود ندارد، بدون آن نیز زندگی خواهد گذشت! ولی داشتن یک اپل واچ برای کاربران اپل فواید بسیار زیادی دارد. یک نکته این است که استفاده از اپل واچ موجب افزایش عمر باتری آیفون می‌شود. زیرا به جای اینکه چندین بار در روز صفحه‌نمایش گوشی را روشن کنید تا پیغام‌ها، نوتیفیکیشن‌ها و … را چک کنید از اپل واچ استفاده خواهید کرد.

همچنین به دلیل راحتی و در دسترس بودن، اپل واچ به شما کمک می‌کند مرتب‌تر باشید. ممکن است خیلی از اوقات حوصله‌ی روشن کردن گوشی و تنظیم یک یادآوری یا قرار جلسه و … را نداشته باشید. ولی اپل واچ همیشه بر روی مچ دستتان قرار دارد. و تنها با چند لمس و کلیک می‌توانید برنامه‌ی روزانه‌ی خود را مرتب کنید.

سودآورترین وسیله جانبی تاریخ؟

بدون اشاره به آیفون، نمی‌توان از اپل واچ‌ صحبت کرد. در واقع این ساعت هوشمند یک نوع وسیله جانبی برای آیفون است و با توجه به این موضوع، باید بگوییم که این محصول، سودآورترین وسیله جانبی صنعت تکنولوژی محسوب می‌شود.

قدم بعدی

قدم بعدی برای اپل واچ این است که وابستگی خود را از گجت مادر کمتر کند. روزی روزگاری خریداران آیپد و آیفون برای راه‌اندازی آن، به ناچار باید از کامپیوتر مک استفاده می‌کردند اما حالا دیگر انجام چنین کاری لازم نیست. آیا در آینده اپل واچ به یک گجت مستقل بدل می‌شود؟ به نظر ما جواب این سؤال مثبت است و استقلال آن عمدتا حول محور قابلیت‌های مربوط به سلامتی و تندرستی شکل خواهد گرفت.

نخستین اپل واچ به‌عنوان یک گجت جذاب که می‌توانست اپلیکیشن‌ها را به شکل جدیدی اجرا کند، معرفی شد. اما از اپل واچ فعلی بیش از هر چیزی به‌عنوان یک گجت تندرستی و سلامتی یاد می‌شود. در آینده، تقریباً تمام افرادی که دغدغه‌ی سلامتی دارند، احتمالاً خواهان بهره‌گیری از این گجت می‌شوند.

اپل واچ از پتانسیل بسیار زیادی بهره می‌برد و به همین خاطر امید زیادی برای آینده‌ی آن وجود دارد. این یک گجت پردازشی نیست بلکه بیش از هر چیزی یک نوع گجت نظارتی محسوب می‌شود که از آن می‌توان برای نظارت بر سلامت استفاده کرد. آیا ما برای دریافت پیام‌ها نیازمند گجت جداگانه‌ای هستیم؟ احتمالاً خیر. به همین خاطر هیجان‌انگیزترین نکته مربوط به آینده این محصول، ارائه امکانات هیجان‌انگیز مربوط به سلامتی خواهد بود.

اگر اپل بتواند به‌خوبی در مسیر فعلی حرکت کند، همانطور که آیفون به یک محصول بسیار مهم در بین گوشی‌های هوشمند بدل شده، اپل واچ هم به یک گجت ضروری در زمینه‌ی سلامتی و تندرستی بدل می‌شود.

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*